Titulní obrázek

Značka Privileq bude nabízet dovolenou snů

Ivestiční skupina KKCG vlastní cestovní skupinu Fischer. V součané době vstupuje i na český trh cestovního ruchu s novinkou, tedy značkou Privileq, která je určena pro nejbohatší klientelu.

V prvním roce by měla získat zhruba stovku klientů a na tržbách dosáhnout několika desítek milionů korun. Nová značka přináší na český trh novou kategorii individuálního luxusního cestování, v tom je prý její hlavní úloha a přednost.

Privileq bude nabízet luxusní cestování pro nejnáročnější. Z exkluzivních dovolených nabídne například pobyt v soukromých stanech uprostřed keňského národního parku, privátní luxus na Seychelách, dobrodružnou plavbu po peruánské Amazonce nebo bydlení v ledovém hotelu ve Švédsku. Ředitelka Privileq Jarka Smejkalová uvedla, že společnost bude nabízet dovolenou, která bude od začátku organizována zcela podle přání klienta.

Nová značka nabídne široké rozpětí cen zájezdů. Cena týdenního pobytu v soukromé vile v Toskánsku bude začínat na 100 tisících korunách za týden, pronájem soukromého ostrova na Seychelách na stejnou dobu pak vyjde už na milion korun. Nová cestovní značka se zaměří hlavně na na skupinu osob, která dosud využívá služeb VIP odděleních cestovních kanceláří. Těm nabídne mimo jiné služby privátních poradců.